מורפיקס הוא מילון עברי-אנגלי ואנגלי-עברי מקוון חינמי, היחיד הכולל תרגום מדויק ועדכני של עברית ואנגלית, צירופי מילים וביטויים מכל רובדי השפה, כולל סלנג, קיצורים, מונחים טכנולוגיים ועוד. צוות מורפיקס מעדכן את האתר באופן שוטף. כל מה שצריך לעשות הוא להקליד מילה, ביטוי או משפט קצר, בעברית או באנגלית ולקבל תרגום מלא. השירות כולל תיקון טעויות כתיב, השלמה אוטומטית של מילים באנגלית ובעברית, ניתוח לשוני (מורפולוגי) להטיות בעברית ובאנגלית, השמעת מילים באנגלית,ניקוד, תרגום הפוך, רשימת ביטויים קשורים למילים באנגלית, דוגמאות שימוש באנגלית ונטיות פעלים ושמות עצם באנגלית.

אתר מורפיקס הוא המילון המוביל בישראל לתרגום אנגלי-עברי, והוא נמצא בשימוש נרחב בקרב תלמידי בתי ספר, אנשים המתכוננים למבחן הפסיכומטרי סטודנטים וכל מי שזקוק לתרגום מאנגלית לעברית או להיפך

עוד באתר מורפיקס: תגובות גולשים, שאלת היום בעברית, מילת היום וביטוי היום, חידוני 'אנגלית בכיף', אפשרות לשתף תרגום של מילה או ביטוי ברשתות החברתיות.

כמו כן, אתר מורפיקס מציע דיוור יומי אלקטרוני, הכולל את מילת היום, ביטוי היום ומידע מעניין נוסף המסייע לשיפור השליטה בשפה האנגלית.

המילה נוספה לרשימת המילים שלך